Recommended Posts

Posted

На днях наконец то перетянул салон на своей Октавии. Рад до безумия ! Машинка просто ожила ! Вот что из этого вышло:

 

post-1904-0-67317400-1375082883_thumb.jp
post-1904-0-02478500-1375082908_thumb.jp
post-1904-0-21937900-1375082933_thumb.jp
post-1904-0-13997100-1375082960_thumb.jp
post-1904-0-20870500-1375082986_thumb.jp
post-1904-0-31617500-1375083010_thumb.jp
post-1904-0-19864800-1375083029_thumb.jp
 
Изображение
 
  • Upvote 1
Posted

Да смотрится хорошо, по бокам кожа или кожзам, а сиденье и спинка ткань? Во скока обошлось и где делал?

Posted (edited)

бока экокожа середина ткань .

Edited by Admin
Не согласованная реклама удалена, используйте систему личных сообщений
Posted

в эту пятницу буду на встрече . можно будет посмотреть и пощупать (не меня ! ха-ха) 

 

Изображение

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...